بلاروسReviewed by مهیار محتشم on Jul 6Rating:

بلاروس

15 مکان برای دیدار دربلاروس

در نگاه اول، بلاروس ممکن است به عنوان هیجان انگیز ترین مقصد نباشد، اما اگر شما به دنبال آن هستید، در کشوربلاروس دریای سرزمینی که لاتین، لهستان، لیتوانی، روسیه و اوکراین را به عنوان همسایگان شمرده اید، بسیار دیده می شود. بیش از 40٪ از کشور جنگل است، انتظار می رود پوشش گیاهی سرسبز و حومه های زیبا، و همچنین فراوانی حیات وحش محلی از جمله بیسکویت اروپایی نادر است. شما می توانید سفر خود را به بلاروس در گورستان زمان و قلعه های متعدد در بلاروس سپری کنید.

مینسک

منبع: فلیکر
شهرمینسک پایتخت بلاروس برای بازدیدکنندگان بسیار هیجان نگیز است. سر به میدان استقلال که در 7 هکتار یکی از بزرگترین میدان های عمومی در سراسر اروپا است، مناسب است برای قدم زدن در شب به چشمه های زیبا آب و چراغ های رقص. همچنین خیابان هایی که به عنوان شریان اصلی این شهر عمل می کند و دارای کافی نت ها، رستوران ها و فرصت های خرید، و همچنین باشگاه ها و رویدادهای موسیقی است. مینسک نیز برای پارک ها و باغ های آن شناخته شده است، بنابراین یک سفر به پارک کودکان مرکزی گورکی که شامل نمایشگاه های عروسی و همچنین یک چرخ دیدنی است که دیدگاه های خیره کننده ای را بر روی شهر نشان می دهد را از دست ندهید. شیرجه رفتن به تاریخ بلاروس در موزه تاریخ ملی، و یا در مناظر فرهنگی در موزه ملی هنرباعث جذابیت های کشور بلاروس می شود.

 

منطقه دریاچه براشلا 
منبع: فلیکر
اگر می خواهید که از یخچال های باستانی باقی مانده دیدن کنید ، بازدید از منطقه ی برلاو لیک چیزی است که شما نمی توانید از دست بدهید. در منطقه حدود 300 دریاچه وجود دارد که به علت آب های خالص آنها به عنوان “گردنبند آبی” بلاروس شناخته می شود. این ناحیه نیز با حیاط خلوت مانند خلیج ها و صخره ها پر شده است و دریاچه ها دارای بیش از 30 گونه ماهی هستند. تماشای پرندگان در اینجا یک سرگرمی معمولی و همچنین پریدن و صعود است. شما همچنین می توانید تخته سنگ ها را به عنوان یک نتیجه از یخچال ها، که برخی از آنها می توانند تا 40 تن وزن داشته باشند، مشاهده کنید. معروف ترین این سنگ ها به دلیل اندازه و شکل آنها نام هایی از قبیل شیطان و سنگ گاو دارد

پارک ملی Belovezhskaya Pushcha
منبع: travel.ldz.lv
پارک ملی Belovezhskaya Pushcha هر دو کشور بلاروس و همسایگی لهستان را پوشش می دهد و منطقه حفاظت شده ای از زمین و همچنین یک میراث جهانی یونسکو است. این پارک مشهور به چشم انداز های سرسبزانه و گیاهان و جانوران است که قابل توجه ترین آنها در اروپا است و یکی از معدود مکان های جهان است که این حیوانات با شکوه را می توان در زیستگاه طبیعی آنها مشاهده کرد. همچنین اسب های نیمه وحشی به نام کنیک، گراز وحشی و گوزن اوراسیایی موجود در پارک نیز وجود دارد. باید در ماه های زمستان  این اتفاق بیفتد، یک موزه تعطیلاتی وجود دارد که در پارک نصب شده است که نسخه بلاروس پدر کریسمس را نشان می دهد و مجبور می کند بازدید کننده ها جوانتر شوند.

 

 

میر قلعه
منبع: فلیکر
میر قلعه یکی از جاذبه های برتر در بلاروس، میر قلعه نهفته در منطقه Grodno و از قرن 16th. این شاهکار معماری قدرتمند در سبک های باروک، گوتیک و رنسانس ساخته شده است و به شدت توسط دیواره های غنی سازی احاطه شده است. بازدیدکنندگان از قلعه می توانند در باغ های گل خیره کننده ای که در سبک ایتالیایی طراحی شده اند، و نیز دریاچه ای گسترده ای در اموال، لذت ببرند. این قلعه یک نگاه چشمگیر به برخی از بهترین معماری در بلاروس ارائه می دهد و همچنین یک میراث جهانی یونسکو است و اگرچه در روزهای قدیم آن به شدت آسیب دیده از آتش سوزی بود، اما اکنون به زیبایی سابق خود بازگشته است.

 

قلعه برست
منبع: فلیکر
قلعه برست یک مجموعه یادبود در شهر برست که در محل قلعه اصلی قرار دارد، قلعه Brest به قهرمانان جنگ میهنی بزرگ اختصاص داده شده است. این سایت دارای بخش های محافظت شده از ویرانه های اصلی قلعه و همچنین معادن است و همچنین امکانات هنری مدرن شامل ساختمان های یادبود که در محل حضور دارند. قلعه به شکل یک ستاره ساخته شده است و جزیره مرکزی در مرکز وجود دارد که در آن مرکزی اصلی قلعه قرار دارد که طبیعی است توسط رودخانه اطراف حوضچه حلق آویز شده است.

پارک ملی پریپیاتسکی
منبع: npp
پارک ملی پریپیاتسکی Pripyatsky در دره است که به عنوان آمازون بولیوی شناخته شده است، به دلیل تعداد زیادی از جنگل ها و باتلاق در اینجا یافت می شود. بازدیدکنندگان منطقه در اینجا برای تنوع گسترده ای از حیات وحش در حال حاضر گله، و safaris عکاسی یک فعالیت محبوب است. در پارک وجود دارد 51 گونه از پستانداران شامل گوزن، گوزن، گوزن، رکو و بیبر، و همچنین حیوانات ناقص مانند سیاهگوش و ناخن. تماشای پرنده را دوست داشته باشید، در اینجا آن را دوست دارید، زیرا بیش از 250 گونه از پرندگان که به رودخانه پریپیت مهاجرت می کنند وجود دارد. رودخانه همچنین به بازدیدکنندگان فرصت می دهد تا تا نزدیک یک تور قایق برای دیدار با زندگی آبزی ، و ماهیگیری و شکار سفر برای کسانی که مایل به کاوش پارک حتی بیشتر وجود دارد. همچنین موزه طبیعت در سایت برای کسانی است که میخواهند تور ساختاری بیشتری در منطقه ببینند.

 

  • دریای مکزیک بلاروس

دریای مینسک
منبع: فلیکر

دریای مینسک واقع در شمال پایتخت مینسک، در واقع  مخزن مصنوعی ایجاد شده است که در میان مردم محلی و گردشگران، به ویژه در ماه های تابستان در بلاروس، محبوب است. در لبه های دریا، سواحل شنی، کافه های محلی عجیب و غریب و رستوران هایی پیدا خواهید کرد که می توانید غذاهای محلی را بخوانید. اگر می خواهید دریابید، می توانید یک پدالا یا حتی یک کاتامان را اجاره کنید و به منظره ای زیبا از حومه اطراف آن را به آب برسانید. برای دسترسی به دریا، قطارهای اختصاص یافته ای وجود دارد که از مینسک خارج می شوند.

 

  • لیدا بلاروس

قلعه لیدا
منبع: فلیکر
شهر لیدا واقع در غرب بلاروس است، خانه لیدا قلعه است که ابتدا در قرن 14 ساخته شد. این قلعه به دلیل تراپزیوم شکل و همچنین دیواره های قرمز آن که در اثر آجرکاری براق می باشد شناخته شده است. همچنین علاقه مند به لیدا کلیسای سنت یوسف، کلیسای کارگری است که بلافاصله به دلیل گنبد که به ساختمان اصلی متصل می شود قابل تشخیص است و در قرن 18 ساخته شده است. همچنین در لیدا یک جامعه یهودی بزرگ وجود دارد و بازدیدکنندگان بسیاری از ناهارخوری ها و مغازه های یهودیان و همچنین یک سنگ یادبود یهودی را در خاطره ی قربانیان جنگ جهانی دوم پیدا خواهند کرد.

 

  • موزه باستان شناسی برستایل بلاروس

موزه باستان شناسی Berestyle
منبع: ویکیپدیا
موزه باستان شناسی Berestyle یکی از موزه های منحصر به فرد در تمام بلاروس است، و در یک مکان مهم باستان شناسی در خارج از شهر برست است که از قرن 13th.  یک شهر قدیمی چوبی است که در دهه 1960 حفاری شد و در دهه 1980 به عنوان یک موزه تبدیل شد، زمانی که یک سقف کلاس روی شهر قرار گرفت. بازدیدکنندگان این منطقه می توانند 28 کابین ورودی سنتی را علاوه بر 1400 آثار هنری دوره ای از منطقه مشاهده کنند که در روزهای قدیم یک نگاه شگفت انگیز از زندگی در بلاروس را مشاهده می کنند.

 

  • پلوتسک بلاروس

پلوتسک
منبع: wikimedia
پلوتسک شناخته شده به عنوان قدیمی ترین شهر در بلاروس، اولین بار در سال 862 گفته شده است، Polotsk محل اهمیت تاریخی و معماری است و دارای تعداد زیادی از ساختمان های میراثی برای بازدید کنندگان برای کشف است. کلیسای سنت سوفیا از دوره قرون وسطایی می گذرد و در طول سال ها در سبک باروک بازسازی شده است و چندین موزه فرهنگی در این شهر وجود دارد. برای کسانی که علاقه مند به صنعت نساجی غنی در بلاروس هستند، موزه سنت بافندگی و همچنین موزه چاپ بلاروس که نمونه هایی از آثار تاریخی قرن شانزدهم است، وجود دارد. شما همچنین می توانید به یک تور پیاده روی بروید تا پلوتسک را بیرون بکشید و بیشتر در مورد تاریخ و فرهنگ منطقه یاد بگیرید.

 

گودنو
منبع: فلیکر
گودنو بر اساس مرز غربی بلاروس، به ویژه برای کلیسای Kalozha، به نام شهر Grodno، به عنوان نامزد یک میراث جهانی یونسکو می باشد. کلیسا هنوز پا برجاست و استفاده می شود و جای عبادت برای مسیحیان ارتدوکس در بلاروس است و گفته می شود که در قرن 12 ساخته شده است. کلیسا در سرتاسر رودخانه قرار می گیرد که به آن آبهای عاشقانه حساس گفته می شود. به دنبال شش برج دایره کلیسا و کارهای سرامیکی در داخل کشور باشید.  نقاشی های دیواری نیز برای قرن 12 است. جاذبه های دیگر Grodno شامل قلعه Old Grodno است که از سنگ های محلی ساخته شده و ویژگی های یک پل قوس سنگ است که هنوز هم دست نخورده است.

 

موزه راه آهن برست
منبع: ویکیپدیا
موزه راه آهن برست در نزدیکی مرز جنوب غربی بلاروس، یک موزه عجیب و شگفت انگیز  در شهر برست واقع شده است. موزه راه آهن پنجاه و شش قطار دارد و دارای لوکوموتیو های بخار، جرثقیل بخار، قطار دیزل و حتی یک شخم برف است! این موزه در سال 2002 به نمایش گذاشتن سفر قطار در بلاروس افتتاح شد و اولین موزه فضای باز در کشور است. جشنواره های مختلفی در محل برگزار می شود بنابراین لیست ها را بررسی می کنید زمانی که برای دیدن آنچه که در طول سال است می روید. اگر می خواهید کاری را کمی متفاوت انجام دهید، این اتفاق مطمئنی است که اگر در Brest اتفاق می افتد، به خوبی بازدید کنید.

 

موزه دوودکی
منبع: فلیکر
موزه دوودکی اگر یک سفر روزانه از مینسک را دوست داشتید، سپس به مجتمع موزه دودوتکی بروید و به زمان و تاریخ و فولکلور بلاروس بروید. مجموعه موزه ویژگی های صنایع دستی محلی را ارائه می دهد و نگاهی به سنت های محلی مردم بلاروس می دهد. شما می توانید یاد بگیرند که چگونه اسب های هندی ساخته شده، تماشای گلدان های محلی را در عمل تماشا کنید، و حتی می توانید در یکی از دوره های مهمانخانه هایی که از سونا سنتی بلاروس استفاده می کنند، بمانید. یکی دیگر از نکات مهم در مجموعه موزه، سرآشپز است که شامل انواع پنیر های سنتی و تکنیک های پنیر سازی است که به شما امکان می دهد تا نرخ محلی را بررسی کنید ومی توانید از یک غذای بلغاری خوشمزه لذت ببرید.اگر به نظر می رسد که این کافی نبود، موزه های اصطبل، موزه ماشین های پرنعمت و حیاط های عاشقانه برای تفریح و سرگرمی شما وجود دارد.

 

Nesvizh
منبع: فلیکر
Nesvizh
شهر Nesvizh معروف به قلعه قرون وسطایی خود، همچنین به عنوان قلعه Nesvizh معروف است. این ساختمان ترکیبی از سبک های باروک و رنسانس است و در قرن 17 به پایان رسید. خانه سابق خانواده Radziwill، قلعه در حال حاضر به عموم مردم باز می شود که می توانند ساختمان و همچنین باغ های پرتلاطم که بر روی باغ های سنتی انگلستان مدل سازی شده اند، کشف شود. این قلعه در سال 2004 در یک مکان میراث جهانی یونسکو اعلام شد و از آنجا بازدیدکنندگان می توانند به کلیسای Corpus Christi، یکی از قدیمی ترین کلیساهای یسوعی در جهان خارج از ایتالیا حرکت کنند که مقبره های خانواده Radziwill را در آن قرار می دهد.

 

برج کامیننتس
منبع: wikimedia
برج کامیننتس همچنین به عنوان “برج سفید” شناخته می شود، برج کامینتس به دلیل ساخت آن از آجرهای قرمز در قرن 13 در رنگ قرمز رنگ است. برج در شهر کامیونه قرار دارد و در گذشته برج یکی از چندین شهر در سراسر بلاروس، از جمله در Kamenets، Brest، و Grodno بود. متأسفانه همه اینها در جنگ های مختلف نابود شدند و اکنون فقط یکیش باقی مانده است. به غیر از بازدید از برج که یک سایت تاریخی در بلاروس است، بازدیدکنندگان همچنین می توانند توسط شاخه ای از موزه منطقه ای برست که بر روی سایت قرار گرفته نیز متوقف شود.

توربلاروس تابستان ۹۶

توربلاروس اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *