کانادا
کاناداReviewed by مهیار محتشم on Jul 8Rating:

   کانادا

15 جاذبه های گردشگری برتر در کانادا

نوشته شده توسط قانون لانا
دومین کشور بزرگ جهان، کانادا دارای کمبود چشم انداز زیبا و سایت های منحصر به فرد برای مسافران برای کشف است. از ساحل به ساحل به ساحل، کانادا خانه های پر جنب و جوش و فرهنگی غنی و شگفت انگیز های طبیعی باور نکردنی است. در غربی کانادا، کوه های راکی ​​و شهرهای ونکوور، ویکتوریا، و کلگری بیشترین برنامه های سفر را بر عهده دارند. در کانادا مرکزی، نایگارا فالز، تورنتو، اتاوا، مونترال و شهر کبک، برخی از محبوب ترین امکانات هستند. برای کسانی که به سمت دریاهای کانادا در شرق می روند، زیبایی پارک ملی گرس مورن، همراه با شهرهای هالیفاکس و سنت جان، شخصیت منحصر به فرد خود را ارائه می دهند. مسیر ضرب و شتم را خاموش کنید، اما کانادا شمالی نیز به همان اندازه قابل ملاحظه است که فرصت دیدن خرس های قطبی را در طبیعت و زیبایی از راه دور از مکان هایی مانند پارک ملی ناهانی و شهرهای وایتهورس و یلو نواف را کشف می کند.

آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا به اشتراک بگذارید:

آبشار نیاگارا معروف ترین جاذبه طبیعی کانادا است که سالانه میلیون ها بازدید کننده را به نمایش می گذارد. نزدیک به یک ساعت درایو از تورنتو، در امتداد مرز آمریکا، این سقوط به میزان قابل توجهی تقریبا 57 متر است. بازدیدکنندگان می توانند افتادن را در فاصله بسیار چشمگیر از لبه در بالای آنها ببینند. آبشار نیاگارا و غار نیاگارا برای بیش از یک قرن گردشگران و جادوگران را جذب کرده اند. بین قرن های اواسط قرن نوزدهم و اواسط قرن بیستم، تلاش های زیادی برای غلبه بر سقوط در انواع مختلف قایق های خانگی و بشکه وجود داشت. این، همراه با واکرهای تنگشهر و سایر عینک ها، منجر به شهر مجاور نیاگارا فالز شد که جوهر نوعی کارناوال را ایجاد کرد که امروز همچنان ادامه دارد. خانواده ها از قدم زدن بر روی Clifton Hill ناخوشایند ناشی از غار و سقوط لذت خواهند برد.

اقامت: کجا برای اقامت در نایگارا فالز – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
10 مهمترین جاذبه های گردشگری و چیزهایی که در نایگارا فالز، کانادا انجام می شود

پارک ملی بنف و کوه های راکی
پارک ملی بنف و کوه های راکی. به اشتراک بگذارید:

پارک ملی بانف در قلب کوههای با شکوه راکی ​​در استان آلبرتا قرار دارد و برخی از زیباترین مناظر کانادا را به نمایش می گذارد. دریاچه های سبز فیروزه ای، قله های برفی و یخچال ها به راحتی در این پارک خیره کننده قابل دسترسی است. جواهری از پارک دریاچه لوئیز است که در آن آب های سبز منعکس کننده کوه های اطراف است و بازدید کنندگان می توانند به راحتی در کنار ساحل قدم بزنند. Parkway Icefields که از دریاچه لوئیز به جاسپر می رود، یک درایو فراموش نشدنی است و دیگری باید در Banff ببینید. در انتهای جنوب پارک، شهر کوچک و دوست داشتنی Banff است که انواع اقامت، خرید و گزینه های ناهار خوری را ارائه می دهد.

در زمستان، بانف همچنین یک منطقه ورزشی بزرگ زمستانی است و در نزدیکی دریاچه دریاچه لوکس و Sunshine روستای، دو از مهمترین مقصد اسکی کانادا است.

محل اقامت: کجا برای اقامت در پارک ملی Banff – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
12 جاذبه های گردشگری برتر در پارک ملی بنف

خط افق تورنتو با برج CN
خط افق تورنتو با CN Tower Share:

در سواحل دریاچه انتاریو در بزرگترین شهر کانادا برجسته CN برجسته، یکی از معروف ترین نشانه های کانادا است. برج یکی از بلندترین سازه های جهان است که 553 متر ارتفاع دارد. رستوران 360، که در آن بازدیدکنندگان می توانند از غذا در طول شهر و دریاچه لذت ببرند، ناهار خوری را ارائه می دهد. همچنین LookOut و Glass Floor وجود دارد که از منظر زیبایی در سراسر شهر و فراتر از آن نمایش می دهد. حتی کسانی که تصمیم به رفتن به برج ندارند، خود را متوقف خواهند کرد تا به ساختار نگاه کنند، که از تقریبا همه جا در شهر قابل مشاهده است. در شب، برج در رنگ های مختلف روشن می شود.

اقامت: کجا برای اقامت در تورنتو – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
15 جالب ترین جاذبه های گردشگری و موارد مورد نیاز در تورنتو

کبک قدیمی (Vieux-Quebec)
قدیمی کبک (Vieux-Quebec) به اشتراک بگذارید:

قدیمی کبک، یک میراث جهانی یونسکو، در سراسر شهر بالا و پایین شهر کبک گسترش یافته و دارای ساختمان های تاریخی ترین شهر است. شهر پایینتر، در کنار رودخانه سنت لارنس، محل سکونت اصلی و محل اقامت برجسته Château Frontenac، و همچنین بسیاری از گنجینه های دیگر است. شهر Upper بر روی صخره های 100 متر ارتفاع قرار دارد و به قله Citadel، Plains of Abraham، Place d’Armes و Parque Historique de l’Artillerie است. این منطقه یکی از محبوب ترین مناطق تاریخی کانادا است و به خوبی برای گردشگری توسعه یافته است. علاوه بر سایت های تاریخی، بازدیدکنندگان نیز هنرمندان را نشان می دهند که آثار خود را در مجله Rue du Trésor، موزه های جالب از جمله Musée de la Civilization، و انواع مغازه ها و رستوران ها پیدا می کنند.

اقامت: کجا برای اقامت در شهر کبک – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
14 جاذبه های گردشگری برتر و موارد مورد نیاز برای انجام در شهر کبک

ویستلر
ویستلر به اشتراک بگذارید

فقط دو ساعت رانندگی از ونکوور معروف اسکی و روستای ویستلر است. در حالی که ویستلر همیشه یک منطقه ورزشی مهم زمستانی است، این شهر همچنین به عنوان مقصد تابستانی محبوب با گلف، دوچرخه سواری در کوهستان و فضای شهر پر جنب و جوش در طول سال تبدیل شده است. این روستا در سال 2010 هنگامی که یکی از نقاط برگزاری بازی های المپیک زمستانی سال 2010 شد، توجه جهانیان شد. این منطقه اسکی، هتل ها و ناهارخوری در سطح جهانی، و همچنین انواع دیگر فرصت های تفریحی در فضای باز و مناظر کوهستانی را ارائه می دهد.

اقامت: کجا برای اقامت در ویستلر – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
12 چیز برتر در ویستلر و سفرهای روز آسان
15 جاذبه های گردشگری برتر و موارد مورد نیاز برای انجام در ونکوور

هیل مجلس اوتاوا
پارلمان هیتاو به اشتراک بگذارید:

هتلی مجلس عوام در بالای رودخانه اتاوا قرار دارد و توسط ساختمان های پارلمانی سبک نئو گوتیک ساخته شده در نیمه دوم قرن نوزدهم است. برجسته ترین مشخصه برج صلح است که مجلس عوام و مجلس سنا را در هر دو طرف تقسیم می کند. در مقابل ساختمانهای مجلس، شعله سنتنیال سال 1966 به شمار میرود و در سالن کنفداد کانادایی به وقوع میپیوندد و در پشت ساختمان یک باغ مجسمهسازی است. در تابستان، تغییر گارد در چمن جلو خانه پارلمان، شرایط آب و هوایی اجازه می دهد. در زیر پارک هیل، پیاده روی دوست داشتنی در کنار رودخانه اتاوا اجرا می شود.

اقامت: کجا اقامت در اتاوا – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
14 جایزه گردشگری برتر در اتاوا

  • 7 سابقه تاریخی ملی هیل سنت جان کانادا

نمایش سنت جان از سیگنال هیل
نمایش سنت جان از سیگنال هیل به اشتراک بگذارید:

در ورودی بندر جان سنت، با مشرف به شهر و دریا، سایت تاریخی ملی سیگنال هیل است. اینجا در سال 1901 بود که اولین سیگنال بیس transatlantic دریافت شد. همچنین نقش استراتژیک در جنگ هفت ساله با فرانسه را بازی کرد، هرچند در سالهای 1812، ارتفاعات کنونی ساخته شد.

برج کابوت یکی از مکان های کلیدی سیگنال هیل است. این در سال 1897 ساخته شد تا چهارصدمین سالگرد کشف نیوفاندلند را به خود اختصاص دهد. همچنین در حال حاضر، در سال 1901 از اولین سیگنال تلگراف transatlantic که در فاصله 2700 کیلومتری از پلودو در انگلستان قرار دارد، پذیرای Guglielmo Marconi است. در برج، نمایشگاه های تاریخی هیل سیگنال و تاریخ ارتباطات (با بخش ویژه ای در مورد مارکونی) برگزار می شود. از بالای صفحه، بازدیدکنندگان میتوانند دیدگاههای پانوراما از شهر و ساحل را تا آنجا که به کاپ اسپیر – نقطه شرقی ترین آمریكای شمالی تبدیل كنند، لذت ببرید.

اقامت: کجا اقامت در خیابان جان – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
10 جایزه گردشگری برتر در سنت جان، نیوفاندلند

  • 8 قدیمی مونترال کانادا

قدیمی مونترال
قدیمی مونترال به اشتراک بگذارید:
بخش قدیمی مونترال، با ساختمان های تاریخی زیبا و زیبا، با بازدید و خرید عالی و ناهار خوری، از بازدید کنندگان بازدید می کند. واگن های کشیده شده اسب بازدید کننده را از طریق خیابان های مخروبه و از میدان های باز باز می کند. در حالی که مونترال خود یک شهر مدرن پر جنب و جوش است، قدیمی مونترال در کنار خط ساحلی، جایی است که بیشتر گردشگران به فضای خالی می آیند. بعضی از مکان های مورد نیاز در قدیمی مونترال عبارتند از: غار Bonsecours و برجسته Marché Bonsecours در ساختمان سالن شهر قدیمی، داخلی از Basilica زیبا Notre Dame، محل جالب Jacques-Cartier، و سالن 1870s.

اقامت: کجا برای اقامت در مونترال – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
10 مهمترین جاذبه های گردشگری در مونترال قدیمی
14 جالب ترین جاذبه های گردشگری و موارد مورد نیاز در مونترال

خرس قطبی چرچیل، مانیتوبا
خرس قطبی چرچیل، مانیتوبا به اشتراک بگذارید:
یکی از جاذبه های منحصر به فرد کانادا، مهاجرت قطبی است که می بیند این موجودات زیبا از زمین به یخ در خلیج هادسون، در نزدیکی شهر چرچیل در شمال مانیتوبا می روند. این کمپانی کوچک هر ساله به گردشگران باز می گردد. تور در تورج های توریستی با پنجره های قفس برای دیدار نزدیک با خرس های قطبی، بازدید می کند. زمان مشاهده نخستین در ماه اکتبر یا نوامبر رخ می دهد در حالی که خرس ها منتظر آب شدن یخ هستند قبل از رفتن به یخ.

اقامت: کجا اقامت در چرچیل – TripAdvisor.com

 

  • 10 خلیج فندی کانادا

خلیج Fundy
خلیج Fundy به اشتراک بگذارید:
خلیج Fundy، واقع در شرق کانادا در میان نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا، شناخته شده است برای جزر و مد شگفت انگیز آن است. تنوع بین بالا و پایین بزرگترین در جهان است، اندازه گیری تا حداکثر 19 متر (10 fathoms). در حالی که راه های بسیاری برای قدردانی از این تعجب طبیعی وجود دارد، برخی از محبوب ترین مکان ها و مناظر در امتداد خلیج فندی، صخره ها و سازه های سنگی در Cape Hopewell، پارک ملی Fundy، Trail Parkway Fundy و جزیره Grand Manan هستند.

اقامت: کجا برای اقامت در خلیج فندی – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
8 جاذبه های گردشگری برتر در خلیج صندوق

 

  • 11 دره داخلی ویکتوریا کانادا

بندر داخلی ویکتوریا
اشتراک درون بندر ویکتوریا:
چند شهر کانادایی چنین کاری زیبا را در زمینه توسعه آبریزش بخش خود به عنوان ویکتوریا و بندر آن انجام داده اند. این یک مکان عالی برای قدم زدن، آرامش، خرید، ناهار خوری و تماشای نمایندگان خیابانی در مقابل حوضه است. مرکز این منطقه، هتل تاریخی مهرسا، یکی از زیباترین ساختمانهای شهر است. در طول سالها، ملکه از پادشاهان و ملکه ها استقبال کرده و امروزه دارای چای سنتی بالا است که یکی از برجسته ترین بازدیدکنندگان بسیاری است که به ویکتوریا می آیند. در حالی که منطقه بندر سالم است، در ماه های تابستان به خصوص پر جنب و جوش است.

اقامت: کجا اقامت در ویکتوریا – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
12 جاذبه های گردشگری برتر در ویکتوریا، بریتیش کلمبیا

  • 12 پارک ملی گس مورن کانادا

پارک ملی گاس مورن
پارک ملی Gros Morne به اشتراک بگذارید:
پارک ملی گرا مورن نیوفاندلند دورتر از بسیاری از محبوب ترین پارک های ملی کانادا است، اما ارزش تلاش برای کشف این منظره زیبا از کوه ها و فیشرها را دارد. این پارک یک سایت میراث جهانی یونسکو است که دارای دیوارهای شیب دار، آبشارها، و سنگ های جالب توجهی است که توسط آب های یخچال فریزر ساخته شده اند. بیشتر بازدیدکنندگان یک تور قایق برای ارزیابی مناظر می گیرند، اما مسیرهای پیاده روی و فرصت های قایقرانی نیز وجود دارد. در زمستان، پارک تعداد کمتری از بازدیدکنندگان را دریافت می کند، اما برای اسکی تورهای باز، با کلبه های اسکی پوشیده شده است.

اقامت: کجا برای اقامت در پارک ملی Gros Morne – TripAdvisor.com

 

  • 13 استنلی پارک ونکوورکانادا

استنلی پارک ونکوور
استنلی پارک ونکوور به اشتراک بگذارید:
یکی از بزرگترین گنجینه های ونکوور 405 هکتار استنلی پارک است که به راحتی در سمت غرب مرکز شهر واقع شده است. واقع در شبه جزیره، پارک توسط اقیانوس احاطه شده و خانه به سرده سدر قرمز بزرگ و درختان کاج داگلاس. سائوال، که پارک را می کشد پیاده روی، دوچرخه سواری و راه دوچرخهسواری را با خطوط تعیین شده برای واکرها و دوچرخهسواران به نمایش می گذارد. از ساحلی، برخی از منظره های دوست داشتنی از شهر و کوه ها وجود دارد. یک درایو منظره نیز از طریق استنلی پارک با چندین خروجی باد می شود.

در پارک، آکواریوم ونکوور، دریاچه Beaver Lake و پارک استنلی پارک و باغ گل رز است. همچنین از اهمیت ویژه، قطب های تتم متعدد است، که برخی از آنها بیش از 100 سال پیش ساخته شده اند.

اقامت: کجا برای اقامت در ونکوور – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
11 جالب ترین جاذبه های گردشگری در پارک استنلی
15 جاذبه های گردشگری برتر و موارد مورد نیاز برای انجام در ونکوور

  • 14 کالگری قصاب کانادا

چاقو کالگری
کالدری دانشکده Danteling به اشتراک بگذارید:
این امور ده روزه یکی از رویدادهای به طور وسیع پیش بینی شده در غرب کانادا است، که بسیاری از مردم محلی و مسافران تابستانی برنامه های تعطیلات خود را در اطراف کالگری گرامیداشت دارند. برای این هفته در ماه جولای، شهر کالگری تبدیل به یک شهر واقع در غرب می شود، که در آن افرادی که ممکن است در غیر این صورت لباس مناسب برای کار به جای شلوار جین و چکمه های گاو نر. در زمین های Stampede حوادث روزانه روزانه شرکت کنندگان را از سراسر آمریکای شمالی، هیجان سواری، بازی ها، غذا، و نمایش برجسته شبانه شبانه است. در اطراف شهر، “گشت و گذار در پارک” رایگان توسط موسسات متعدد در محل های داخلی و یا در فضای باز و معمولا شامل پنکیک میزبانی می شود. همچنین بسیاری از هنرمندان مشهور کشور، معمولا برای این رویداد به شهر می آیند.

اقامت: کجا برای اقامت در نزدیکی کالگرای تردید – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
14 جالب ترین جاذبه های گردشگری و چیزهایی که در کالگری می خواهید انجام دهید

موزه کانادایی برای حقوق بشر
موزه حقوق بشر کانادا AJ Batac Share:
تازه ترین جاذبه وینیپگ، که توجه ملی و بین المللی را به خود جلب کرده است، موزه کانادایی حقوق بشر است. این ساختمان در سال 2014 در نزدیکی The Forks افتتاح می شود و طراحی منحصر به فردی را به نمایش می گذارد که چشم انداز کمترین میزان را با هندسه و رنگ بر اساس تصاویر چشم انداز کانادایی نشان می دهد. همچنین منحصر به فرد مفهوم در پشت این موزه است، که در هنگام تصمیم گیری در مورد تاریخچه ها در اینجا مورد بحث و اختلاف است. موزه داستانهای شخصی را به تصویر می کشد، دیدگاه های مختلفی را در بر میگیرد و بر طیفی از موضوعات تمرکز دارد.

سایت رسمی: https://humanrights.ca/
اقامت: کجا برای اقامت در وینیپگ – TripAdvisor.com

ادامه مطلب:
15 جاذبه های گردشگری برتر در وینیپگ

 

ویزای کانادا

دانستنیهای ویزای کانادا

کانادا

وب سایت رسمی کانادایی ویزای کانادا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 1 =