تور بلاروس
توربلاروس اروپاReviewed by Shaditours102 on Jul 22Rating:

روز اول توربلاروس اروپا ویژه شهریور

ورود به مینسک. بررسی در هتل

ما از گرمی از شما در مینسک – پایتخت جمهوری بلاروس، مرکز سیاسی و فرهنگی آن استقبال می کنیم. این اولین بار در مراسم قرن نوزدهم ذکر شد. امروزه این شهر پویا با بلوارهای گسترده، ساختمان های مدرن و تاریخی، پارک های بی پایان و زیرساخت های به خوبی توسعه یافته است. به عنوان مثال چشمگیر از برنامه ریزی شوروی در مقیاس بزرگ، اما اما تعدادی از مناظر برجسته تاریخی، اثبات تاریخ غنی شهرستان است. چک کردن، جلسه خوش آمدید

یک شب در مینسک

روز دوم توربلاروس اروپا
تور گشت و گذار در شهر مینسک. مراسم اختیاری موزه جنگ جهانی دوم

تور گشت و گذار مینسک شامل راههای اصلی (خیابان مستقل، خیابان پیروزی) و بناهای معماری قرنهای هجدهم و بیست و یکم (شهر فوقانی با تالار شهرداری، کلیسای جامع روح الله و کلیسای جامع مریم مقدس، خیابان های قدیم ترینیتی حومه شهر). بنای یادبود پیروزی و کتابخانه ملی (که در فهرست برجسته ترین ساختمان های دنیا قرار دارند) منتظر تحقیق و بررسی هستند.
بعد از ظهر یک سفر اختیاری به موزه جنگ میهنی بزرگ با بیش از 8000 نمایشگاه مربوط به تجارت عجیب و غریب جنگ جهانی دوم در بلاروس ارائه می دهد.

یک شب در مینسک

روز سوم توربلاروس اروپا
Minsk-Mir-Minsk

انتقال به میر، که یک شهر کوچک در 90 کیلومتری جنوب غربی مینسک است. این مشهورترین شهر میر قلعه پری است که هنوز هم به عنوان گل قرون وسطی شناخته شده است. قلعه یک بنای یادبود معماری است که توسط یونسکو در فهرست میراث فرهنگی جهانی قرار دارد. این در پایان قرن هفدهم ساخته شده است و امروزه ترکیبی از معماری گوتیک، باروک و رنسانس است که میر قلعه را به گونه ای منحصر به فرد می کند. این قلعه قرمز آجر همچنین یک بنای تاریخی است که متعلق به چند خانواده اشرافی بود که علامت خود را در تاریخ شهر و کشور به طور کلی ترک کرده اند.

انتقال به مینسک. یک شب در مینسک

روز چهارم توربلاروس اروپا
مینسک-ویلنیوس

صبح آزاد است در مینسک برای کشف بیشتر شهر به صورت جداگانه. در بعد از ظهر انتقال به ویلنیوس

چک کردن در هتل شبانه در ویلنیوس

روز پنجم توربلاروس اروپا
گشت و گذار در شهر ویلیاما. سفر گشت و گذار به تراکای

ویلیامز با بیش از 1200 ساختمان قرون وسطی و 48 کلیسا شناخته می شود. تور گشت و گذار صبحگاهی شامل یک تور پانوراما از شهر و تور پیاده روی شهر قدیمی با کلیسای جامع ویولن، برج Gediminas، کلیسای پیتر و پل، سنت آن کلیسا، دانشگاه قدیمی و گیتس سحر.

بعد از ظهر یک سفر اختیاری به تراکی، پایتخت قرون وسطایی لیتوانی، با قلعه Trakai، که به زیبایی در یک جزیره در دریاچه گالو واقع شده است، ارائه می دهد. در شب، لذت بردن از یک شراکت folklore اختیاری در رستوران.

شبانه در ویلنیوس

روزششم توربلاروس اروپا
ویلنیوم-ریگا

انتقال به ریگا اولین توقف Hill of Crosses، یکی از مقدس ترین مقبره های کاتولیک لیتوانی است. پس از عبور از لتونی، ما به زودی به کاخ روانداال باشکوه، محل اقامت سابق دوک ایرلند، می روید. به دنبال تور هدایت کاخ ما از طریق تپه های نورد جنوبی لتونی سفر می کنیم تا اوایل بعدازظهر به ریاض برسیم.

چک کردن در هتل شبانه در ریگا

روزهفتم توربلاروس اروپا
تور گشت و گذار در شهر ریگا. مراسم اختیاری به موزه آزاد هوایی قومی

قبل از اینکه ما با ریگ آشنا شویم امکان کشف قرون وسطی لتونی وجود دارد. تورهای اختیاری امروز صبح ما را به مناظر خیره کننده پارک ملی گواا و شهر سیگولدا می برد. ما به افسانه قرون وسطایی لندن از رز Turaida گوش می دهیم و قبل از بازگشت به ریگ خرابه های قلعه اسقفی و قلعه شوالیه های شمشیر را می بینیم.

بعد از ظهر یک دیدگاه اختیاری را برای موزه آزاد هوایی Ethnographic ارائه می دهد، یک نمایشگاه جادویی از زندگی کشور در قرن 18. عصر یک کنسرت ارگانیک اختیاری در کلیسای جامع گنبد ارائه می دهد.

شبانه در ریگا

روزهشتم توربلاروس اروپا
Riga-Jurmala-Riga

ریگا در سال 1201 توسط اسقف آلبوم آلمان تاسیس شد که بزرگترین سه پایتخت بلغارستان است و دارای یک کلایوسکوپ واقعی از سبک های مختلف معماری است. تور پیاده روی شهر قدیمی شامل قلعه ریگا، کلیسای جامع گنبد، کلیسای سنت پیتر، گیتس سوئدی، سه برادر، خانه اداری بزرگ و کوچک و بنای آزادی.

بعد از ظهر برای یک سفر اختیاری برای جورمالی، مجلل پر جنب و جوش دریایی لتونی، معروف به معماری چوبی و سواحل شنی است. در شب، یک شام لعنتی اختیاری را در رستوران شیک لذت ببرید.

شبانه در ریگا

روز نهم توربلاروس اروپا
ریگا-تالین

این تور در امتداد بزرگراه ساحلی به سوئد تابستانی تابستانی Parnu ادامه می یابد. پیش از ادامه جنگل های شمال اقیانوس آرام، ماجراجویی انجام می دهیم و اوایل بعد از ظهر به تالین می رسیم.

چک در هتل.هر شب در تالین.

روز دهم توربلاروس اروپا
تور گشت و گذار شهر تالین. بازدید خصوصی از KUMU
تالین یک ترکیب جذاب از آرامش قرون وسطایی و زندگی شهری مدرن است. شهر قدیمی قرون وسطایی محل تابستان با مشاغل زیادی، گالری ها، بازار های سوغات، کافه ها و رستوران های مجلل است. تور گشت و گذار ما را در اطراف دیوارهای شهر قدیمی قرون وسطایی می برد و به شهر قدیمی که در آن ما می بینیم قلعه Toompea، کلیسای گنبد، الکساندر NevskyCatehedral، تالار شهر قدیمی قرون وسطایی و تالار سالن بزرگ. در بعد از ظهر گشت و گذار اختیاری به پارک Kadriorg ارائه شده و بازدید از KUMU، برنده جایزه جدید Museum of Art Estoninan با مجموعه ای از هنرهای معاصر کلاسیک و هنری. اوقات شبانه شام قرون وسطی اختیاری را در رستوران ارائه می دهد.شبانه در تالین

روزیازدهم توربلاروس اروپا
عزیمت، خروج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 3 =