توربلغارستان وارنا
توربلغارستان وارناReviewed by Shaditours102 on Jul 10Rating:

توربلغارستان وارنا

در توربلغارستان وارنا کلیسای سنت Aleksander Nevski در مرکز صوفیه، بلغارستان، در برابر آسمان آبی با ابرهای رنگارنگ
تور گشت و گذار بلغارستان
مقصد اصلی اروپا توربلغارستان وارنا
بلغارستان یکی از کشورهای پرطرفدار بالکان است که تقریبا هر راه ممکن است.

از کوه های غبارآلود و خط ساحلی شبحش، به موسیقی متن فیلم محلی پر جنب و جوش و اسطوره های باستانی جذاب – در هر نوبت شگفتی غیر منتظره وجود دارد. و در عین حال، در دهه گذشته، رشد اقتصادی بسیار سریع را تجربه کرده است، بازدیدکنندگان توربلغارستان وارنا را کشوری جذاب فرهنگی، مناظر چشمگیر و مهمان نوازی بسیار پرطرفدار خواهند یافت.

توربلغارستان وارناسفر برجسته

ساختمان میراث خانه حمام با چشمه و باغ سبز در صوفیه، بلغارستان
صوفیه
کشف پایتخت جذاب بلغارستان، صوفیه، یکی از قدیمی ترین شهرهای اروپا است

چرا وقت برای دیدار از قلب فرهنگیتوربلغارستان وارنا

همانطور که شما در خیابان های باریک Plovdiv تاریخی می گذرانید، موسیقی در امتداد سنگ فرش ها بازتاب می یابد. شما ممکن است یک ارکستر را در یک پارک همراه با آکورد گیتار از آمفی تئاتر منظره بخوانید. موسیقیدانان و رقصنده های موسیقی محلی در بشقاب های برگ، به احساس هیجان اضافه می کنند. شما تقریبا بلافاصله احساس می کنید که Plovdiv در یک مهمانی قرار دارد. و به طرق مختلف، قدیمی ترین شهر ساکن در اروپا، یک مهمانی بزرگ است و از همه ما برای پیوستن دعوت می کند.

شوهرم و من را جذابیت غیر قابل مقاومت یافت. گرچه در ابتدا توربلغارستان وارنا به اندازه کافی برای تمرین های طبیعی طبیعی کشیده شده بود – پیاده روی هفت دریاچه مشهور کوه های ریل و شنا کردن آب های ترمیمی دریای سیاه – ما نمی توانستیم یک حزب خوب را تصویب کنیم. به نظر می رسید همه ما ملاقات کردیم در مورد این شهرستان جنوبی در نزدیکی کوه های رودپا، که مدتها به عنوان دروازه ای بین شرق و غرب صحبت می شد صحبت می کرد.

معلوم شد که اگر ما Plovdiv را از دست دادیم، چیز خاصی از دست خواهیم یافت.

Plovdiv توربلغارستان وارنا به عنوان وزوز همچنان رشد می کند، جریان های شناخت و سرمایه گذاری افزایش می یابد. پلوودیو به تازگی به عنوان رهبر گردشگری بلکا 2016 و همچنین پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2016 به نام 2016 شناخته شده است. شرکت های تخفیف مانند Ryanair مسیرهای دسترسی بیشتری را از اروپا افزوده اند. (در سه ساعت و نیم، شما میتوانید بدون پرداخت هزینه از لندن به Plovdiv به کمتر از 100 دلار از هر راه بیفتید.)

برای بازدیدکنندگان، این به خلق و خوی خوش بینانه و فرصت بی نظیری برای تجربه یک مکان و افراد در میان رنسانس فرهنگی تبدیل شده و به یکی از بهترین احزاب اروپای شرقی پیوست.

 

گذشته هرگز زنده تر نبوده است

Plovdiv یک شهر در ویرانه ها است، به معنای واقعی کلمه. از آنجاییکه قبایل قبری در حدود 5000 سال قبل از میلاد اقامت داشتند، امپراطوری های قدرتمندی از رومی ها تا عثمانی ها علامت و بناهای تاریخی خود را ترک کردند. تلاش های بازسازی کنونی، عظمت تاریخی را به نمایش می گذارند و فرصت های غواصی بیشتری را برای بازدید کنندگان فراهم می کنند.

ما مضطرب شدیم که بقایای یک پروژه ساخت و ساز در سال 1923 را که ناشی از تعطیلات زیرزمینی در استراحت در زیر شهر مدرن بود را ببینیم. اعتقاد بر این است که استادیوم باستانی فیلیپوپولی تقریبا 800 فوت طول دارد و 30،000 تماشاگر را نگه می دارد. امروز بازدیدکنندگان می توانند بخش کوچکی از یک پلتفرم جدید را مشاهده کنند و با یک فیلم سهبعدی که اخیرا منتشر شده اند، به شکوه و شکوفایی امپراطوری نگاه کنند.

توربلغارستان وارنا PlovdivThe تئاتر روم Plovdiv
یکی از بهترین آمفی تئاترهای رومی رم در جهان، داشتن یک فاکتور بسیار مهم دیگر است. این زیبایی تپه ای زندگی می کند با یک لیست مجزا از اجرای زنده. در یک شب دو روزه، ما یک شب به یان اندرسون جترو طل زدیم و سپس در دوران کارامن شرکت اپرای پلوودیو قرار گرفتیم. کیوسک بلیط را در امتداد خیابان اصلی عابران پیاده، تزار بوریس III، به صندلی ها بکشید.

به خبرنامه INTREPID برای INSPO، GIVEAWAYS و MORE بپیوندید

شلوغ به معنی فشار نیست

سطح وزوز فعلی Plovdiv یک نقطه شیرین است. فضایی از فرهنگ وجود دارد، اما سرعت در مقایسه با نقاط دیگر اروپا بسیار کم است. آب و هوای معتدل و چشم انداز کوهستانی به پرتو آرام افزوده می شود؛ و به عنوان یک پاداش، تنها مناطق عابر پیاده و فضای سبز فراوان، ایده شهر را برای کاوش در پایه می گذارند.

Plovdiv Bulgaria streetOne از بهترین فرصت ها برای غرق شدن آهسته از Free Plovdiv Tours می آید. تورهای پیاده روی روزانه که توسط دانشجویان برگزار می شود، مقدمه فرهنگی غیر رسمی را ارائه می دهند. بپرسید برای دیدن مجسمه Milo، یک شخصیت محبوب محبوب برای همیشه immortalized در برنز. این سنت است که در میل می گویند برای آرزو برآورده شدن – به علاوه آن یک عکس سرگرم کننده عکس! (و اگر شما آن را به صوفیه، تورهای روز را از شرکت خواهر ما، ماجراهای شهری بررسی کنید!)

یک بعد از ظهر باید در کاخ قرن نوزدهم، تمشک های بنیاد احیایدرتوربلغارستان وارناشهر قدیمی، امروز گالری های مسکن و موزه ها مورد استفاده قرار گیرد. توجه ویژه این است که موزه ملی زیبایی شناسی، که در حال حاضر در سده هفدهم میلادی آن را جشن می گیرد. هشدار: مراقبت از قلوه سنگ، پیچ و تاب های مچ پا شایع است.

در این روز 8 روزه از طریق شرق اروپا بازدید کنید

فرهنگ Foodie شکوفا می شود

Plovdiv مانند گذشته هرگز میراث و طعم های منحصر به فرد خود را نشان می دهد. آشپزانی که مشتاقانه به تصویری از غذاهای بلکانی ملایم شک می کنند، زندگی جدیدی را برای کلاسیک بلغاری به ارمغان می آورند و جفت شدن همجواری از نفوذ یونانی، ترکی و روسیه را جشن می گیرند.

ارزش دیدن صبر در یک جدول در Pavaj مورد علاقه محلی است، که قیمت ها مقرون به صرفه و مقادیر زیادی هستند. غذاهای کلاسیک را با پیچ و تاب مانند یک تاروت تند (خیار و سوپ ماست) و غذای ملی، سالن فروشگاهی سعی کنید.

رستوران پلوودیف درتوربلغارستان وارناپاورج

منوها اغلب شامل ترجمه انگلیسی می شوند، اما برخی نشانه ها آن را ندارند. به عنوان مثال، علامت برای Pavaj خواند Паваж. ما قبل از اینکه متوجه این موضوع شدیم، سه بار در اطراف پاکتی بسته بندی شده بودیم. کلید الفبای سیریلیک را به ناوبری کمک کنید.

تور بلغارستان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *