dubai-shaditours
دبیReviewed by شایان هشترودی on May 14Rating:

امارات یکی از بزرگترین ذخایر نفتی را در اختیار دارد و تولید ناخالص آن درحد ثروتمندترین کشورهای اروپای غربی است . دبی بزرگ ترین شهر کشور امارات است .
امروزه دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگان موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده است.


دبی دارای سبک های مختلفی از معماری های جهان می باشد .اما بسیاری از تفاسیر مدرن معماری اسلامی را می توان در این شهر پیدا کرد .
اگرچه اقتصاد دبی با صنعت نفت رشد کرده اما بیشتر درآمد دبی از منطقه آزاد جبل علی ، فروش ملک به شهروندان خارجی در مناطق آزاد ، اعطای اقامت ، صدور دوباره کالا ، ترانزیت مسافر و کالا و هم چنین قسمت بزرگی از گردشگری و دیگر خدمات مالی و بازرگانی تامین می شود .


آب و هوایی بیابانی و سرزمینی هموار دارد که در قسمت شرقی آن کوهستانی و سرد است و تنها 77/0 درصد خاک آن قابل کشاورزی است .
این شهر در کل به دو فصل گرم و گرم تر تقسیم می شود ، بهترین زمان برای سفر به این شهر حدفاصل ماه های نوامبر تا مارس است .
در طی این ماه های به اصطلاح زمستانی ، آب و هوای آن نسبتا مطبوع می شود .اما حتی در گرم ترین زمان از سال نیز ، از انبوه گردشگران کاسته نمی شود .


این شهر شهر برج ها ، مراکز خرید ، سواحل زیبا ، قایق های سنتی مدرن ، فرهنگ عربی اسلامی ، رستوران های متنوع و مراکز دیدنی همچون برج خلیفه ، سیتی سنتر ، مسجد جمیرا ، موزه ، بازدید از کویر ، نهر دبی که قدیمی ترین و زیباترین منطقه است ، مرکز محمد شیخ برای درک فرهنگ ، پارک های عمومی و آبی ، برج العرب –تنها برج 7ستاره جهان ، اسکی در گرمای سوزان ، پیاده روی در ساحل جمیرا ، امارات مال ، پارک آبی وایلد وادی ، پارک آبی آتلانتیس ، دبی مال ، معروف ترین و پرطرفدارترین مرکز خرید آسیا است ، فستیوال های این شهر ، بازار مرشد ، بازار جمیرا ، دلفیناریوم ، کویر و صحرا تور و جامپینگ است .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =