شیدای شادی سفر

گردشگریReviewed by شایان هشترودی on May 21Rating:

گردشگری یک صنعت پویا و رقابتی است که نیازمند توانایی دائمی و انطباق با نیازها و خواسته های مشتریان است، زیرا رضایت مشتری، ایمنی و بهره وری به ویژه به تمرکز کسب و کارهای گردشگری است.

گردشگری خارج از کشور

گردشگری بیرونی چیزی است که شما بیشتر با آن آشنا هستید. این شامل افرادی می شود که از از شهرهای خود به سایر استان ها، سرزمین ها یا کشورهای دیگر به سفر می روند. به عنوان مثال، رفتن به هاوایی برای تعطیلات گردشگری خارج از کشور است.

گردشگری درون مرزی

توریست هایی که از مكان های دیگر به به یک محل مشخص مثل تخت جمشید می آیند، گردشگران ورودی نامیده می شوند. BC در بازار جهانی برای جذب گردشگران از ایالات متحده، ژاپن، آلمان و بسیاری از کشورهای دیگر رقابت می کند.
این صنعت همچنین کمپین های بازاریابی را با هدف جذب مسافران از سایر نقاط کانادا و همچنین در کشورهای دیگر راه اندازی می کند.

گردشگری داخلی

تقریبا نیمی از گردشگران در سال قبل از مسال نو در داخل شهر یا استان خود هستند.
BC Stats و Destination BC معتقدند که مسافران خارج از محیط معمول خود (معمولا بیش از 80 کیلومتر دورتر از خانه) برای کسب و کار یا برای لذت بردن از محیط اطراف خود می روند .

بخش های گردشگری

راه های مختلفی برای سنجش اندازه صنعت تورسیم وجود دارد، زیرا گردشگری با روش های معمولی که صنایع تعریف شده، مانند تولید، جنگلداری و سایر صنایع تعریف نشده است.
توریسم بخش های وسیعی از بخش هایی را ارائه می دهد که محصولات و خدمات متنوعی را برای بازدیدکنندگان ارائه می دهند. با این حال، این تجارت همچنین محصولات و خدماتی را به ساکنان محلی ارائه می دهد.

صنعت توریسم و مهمان نوازی در کشورها هر ساله با استفاده از 291،000 نفر ، در بخش های گوناگون مانند حمل و نقل، خدمات مسافرتی، تفریحی و سرگرمی، مسکن و خدمات غذایی و آشامیدنی صورت می گیرد .
این صنعت تقریبا 12٪ کل نیروی کار BC را تشکیل می دهد. از این 291000 کارگر، تقریبا نصف (133،000) به طور مستقیم در نتیجه درآمد 170000000000 توریسم در استان هر ساله کار می کنند.

هنگام توصیف «صنعت توریسم»، شامل تمام 291000 کارگر است؛ چرا که این تعداد افرادی هستند که نیاز به استخدام و آموزش دارند تا از کسب و کارهایی که به گردشگران و ساکنان محلی خدمت می کنند، پشتیبانی شود.
گزارش های اقتصادی ممکن است بیشتر به 133،000 شغل ایجاد شده توسط هزینه های گردشگری مستقیم برای مقاصد مختلف متمرکز شوند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *