شیدای شادی سفر

تور قزاقستان

تور قزاقستان

هتل
دو تخته
سه تخته
سینگل
کودک با تخت
کودک بدون تخت
رکسوس واتر ورد
5 | UALL
66/500/000
-
45/500/000
45/500/000
19/990/000

هتل

رکسوس واتر ورد
5 | UALL

دو تخته

66/500/000

سه تخته

-

سینگل

45/500/000

کودک با تخت

45/500/000

کودک بدون تخت

19/990/000
اطلاعات تور
تاریخ رفت

15 تیر

حمل و نقل تور

پرواز ایران ایر تور

مدت تور

تور قزاقستان 4 شب

توضیحات
مدارک لازم
خدمات تور
توضیحات تکمیلی
تور قزاقستانReviewed by شایان هشترودی on Feb 13Rating:

تور قزاقستان


6 شب تور آکتائو

پرواز مستقیم ایران ایر تور


تاریخ رفت تور قزاقستان : 15 تیر


خدمات تور قزاقستان : پرواز رفت و برگشت ایران ایر تور ، ترانسفر فرودگاهی ، اقامت در هتل 5 ستاره خدمات صبحانه + ناهار + شام + نوشیدنی رایگان ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه نامه مسافرتی

 

تور قزاقستان ، شهر آکتائو شهری اداری و پایتخت منطقه مانگیستاو است که در بین مردم قزاقستان به عنوان “سرزمین 362 قدیسین” شناخته می شود. مقاصد مقدس و مذهبی زیادی در اطراف شهر آکتائو وجود دارد، مانند مساجد زیرزمینی بکت آتا و سلطان اپه.

واحد پول تور قزاقستان : واحد پول کشور قزاقستان تنگه می باشد و در حال حاضر هر 100 دلار معادل 450 تنگه می باشد .

دیدنی های برتر تور قزاقستان :
• اسکالا نا تروپا
• آک بوتا
• سواحل زیبا
• فانوس دریایی آکتائو
• ساحل مراکش
• موزه فرهنگی تاریخی مغولستان
• سینما بایترک
• باغ گیاه شناسی
• نابرژنایا آکتائو
• پارک آبی لاگونا
• شهربازی تتیسبلو
نام قدیمی آکتائو چیست؟
آکتائو از سال 1964 تا 1991 با نام شوچنکو شناخته می شد. نام فعلی آن در زبان قزاقستانی به معنای “کوه سفید” است که ممکن است به دلیل صخره های آن باشد که به دریای زیبای خزر مشرف است. نام سابق آن به دلیل دوره تبعید شاعر اوکراینی در این منطقه بوده است .


آیا تور قزاقستان ارزش دیدن دارد؟
همانطور که گفته میشود، مهم نیست به کجا در قزاقستان بروید، باز هم آثار بسیارب از شوروی در این کشور باقی مانده است. آکتائو نیز از این قاعده مستثنی نیست. برخی از جواهرات تاج آکتائو بنای یادبود جت MiG-21، موزه تاریخ و بسیاری از بناهای تاریخی دیگر که در سرتاسر شهر پراکنده شده است .
در تور قزاقستان شما میتوانید هم جاذبه های فرهنگی و تاریخی بسیاری را ببینید و هم چنین از تفریحات فراوان هتل لذت ببرید. آکتائو دومین شهر بزرگ در تور قزاقستان است و به عنوان بندر اصلی این کشور در دریای خزر شناخته شده است .
آکتائو در کدام کشور است؟
شهر آکتائو در کشور قزاقستان قرار دارد . تور قزاقستان علاوه بر دارا بودن زیبایی دریای خزر به قله های برفی نیز معروف است به صورتی که آن را جایگزین آلپ سوئیس معرفی کرده اند . کوه های تین شان و آلتای بی تردید در میان کوهنوردان و علاقه مندان به طبیعت بسیار محبوب است .

برای تور قزاقستان نیاز به ویزا هستش؟

برای سفر تا مدت اقامت 14روز فرد با پاسپورت ایرانی نیاز به اخذ ویزا از کشور قزاقستان نداشته و می تواند بدون ویزا به این کشور سفر کند .

خدمات هتل رکسوس واتر ورد اکتائو چیست ؟

در تور آکتائو هتل رکسوس واتر ورد خدمات uall ( صبحانه ، ناهار ، شام ، نوشیدنی رایگان ) ارائه می دهد هم چنین هتل دارای استخر روباز و سرپوشیده ، پارک آبی و شهربازی می باشد . این هتل تا فرودگاه آکتائو  40 دقیقه فاصله دارد .

گردشگری در تور قزاقستان در دهه گذشته به طور قابل توجهی رشد کرده است و امروزه تقریبا تمام تفریحات را برای تمامی افراد مهیا کرده است . در هر منطقه از کشور قزاقستان مقاصد دیدنی بسیاری وجود دارد .

قزاقستان کشوری است که در قلب اوراسیا واقع شده است ، جایی که سنت های باستانی و مدرن با فرهنگ های شرقی و غربی باهم ادغام شده اند .

فرهنگ غنی و طبیعت منحصر به فرد تور قزاستان برای مسافران جذاب خواهد بود .

پایتخت قزاقستان شهر آستانا است ولی تور قزاقستان به شهر آکتائو که یک شهر ساحلی است برگزار می شود . در این شهر یک هتل 5 ستاره لوکس ساخته شده است تا تمامی نیازهای مسافران را بر طرف کند .

 

شادی سفر ، مجری مستقیم و تخصصی تور قزاقستان با بهترین کیفیت و خدمات می باشد .